Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Profesjonalne neutralizatory zapachów

Wśród bogatej oferty chemii profesjonalnej dla gastronomii znajdują się produkty służące do neutralizowania przykrych zapachów. Tego typu środki mają szczególne zastosowanie w takich branżach, jak gastronomia czy hotelarstwo, gdzie zapach jest jednym z kluczowych elementów mających wpływ na zadowolenie gości.

Po co stosuje się środki do neutralizacji przykrych zapachów?

Otaczanie się miłym aromatem buduje pozytywne wrażenia o miejscu, w którym się przebywa. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w takich newralgicznych miejscach, jak łazienki publiczne, pokoje hotelowe oraz korytarze. To tam nieprzyjemnie zapachy mogą pojawiać się częściej i trudniej ich się pozbyć. Rozwiązaniem tych problemów są środki do neutralizacji przykrych zapachów, które działają nieco inaczej niż odświeżacze powietrza do toalet. Odświeżacze powietrza jedynie uwalniają przyjemny dla nosa zapach, jednocześnie maskując nieprzyjemne wonie. Z kolei neutralizatory dodatkowo pochłaniają brzydkie zapachy, neutralizują je i usuwają z otoczenia, uwalniając przy tym przyjemne zapachy. Kolejna różnica pomiędzy odświeżaczami, a neutralizatorami dotyczy ich trwałości. Odświeżacze głównie dedykowane są do działań doraźnych, do miejsc, gdzie są problemy z okresowo pojawiającymi się nieprzyjemnymi woniami. Neutralizatory z racji, że działają na przyczynę problemu, są w stanie na dłużej lub nawet na stałe zlikwidować nieprzyjemne zapachy. Za pomocą neutralizatorów nieprzyjemnych zapachów można usunąć takie drażniące wonie, jak dym papierosowy, zapach pleśni, stęchlizny, moczu, potu, spalenizny, zapachy zwierzęce i wiele innych przykrych zapachów.

Gdzie znajdą zastosowanie neutralizatory przykrych zapachów?

Neutralizatory powietrza zapewniają neutralizację praktycznie każdego zapachu, niezależnie od jego źródła, dlatego tak chętnie wykorzystywane są w gospodarstwach domowych, hotelach, restauracjach, pensjonatach, ośrodkach SPA, toaletach publicznych, siłowniach, biurach i w wielu innych miejscach, gdzie liczy się atrakcyjny aromat. Mogą być również stosowane w celu odświeżenia różnych powierzchni, takich jak koce, tapicerowane meble, tapicerki samochodowe, dywany, zasłony itp. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką skuteczność i długotrwały efekt.

Profesjonalne neutralizatory zapachów - warianty zapachowe

Nasze niwelatory zapachów dostępne są w wielu kompozycjach zapachowych, takich jak: zapach leśny, kwiatowy, morski, cytrusowy, zielonej herbaty, spa relaks czy wiosennej łąki. Dzięki bogatej ofercie zapachów możemy wybrać odpowiednią woń w zależności od przeznaczenia i preferencji.

Po jakie neutralizatory nieprzyjemnych zapachów warto sięgać?

Aby mieć gwarancję skuteczności, warto sięgnąć po profesjonalne preparaty do neutralizacji przykrych zapachów, które dedykowane są do użytku w miejscach publicznych, o dużym natężeniu ruchu. Daje to pewność, że są skuteczne i bezpieczne, czyli pozbawione szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Najlepsze są skoncentrowane i wydajne neutralizatory zapachów w sprayu, które już przy rozpyleniu niewielkiej ilości środka skutecznie radzą się z nieprzyjemnymi zapachami, a co więcej - można z nich korzystać wedle potrzeb.

Co jeszcze warto dokupić do neutralizatorów zapachów w sprayu?

Mamy bogatą ofertę chemii profesjonalnej, która pozwoli skutecznie poradzić sobie z utrzymaniem czystości w domach i miejscach użyteczności publicznej. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można m.in. płyny do mycia szyb, proszki do zmywarek, mydła do higieny rąk, płyny do ręcznego mycia naczyń, preparaty do czyszczenia grilli i pieców, środki do stali nierdzewnej oraz do odtłuszczania i odkamieniania.

Odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów

Preparat do neutralizacji zapachów Clinex Odour Killer 1L Preparat do neutralizacji zapachów Clinex Odour Killer 1L
Producent: Clinex
Cena brutto:

33,00 zł

Cena netto: 26,83 zł

szt.
zobacz więcej
Profesjonalny odświeżacz powietrza  Fresh Air 0,5 l LOSOWE ZAPACHY Profesjonalny odświeżacz powietrza Fresh Air 0,5 l LOSOWE ZAPACHY
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

19,50 zł

Cena netto: 15,85 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium