Opcje przeglądania
Producent

Worki na śmieci, odpady 

Oferujemy Państwu worki na śmieci wykonane z trwałej mieszanki LDPE (polietylen), co sprawia, że worki są wytrzymałe na przetarcia i solidnie wykonane. Proponujemy worki LDPE - o niskiej gęstości. W naszej ofercie posiadamy także worki HDPE - worki o wysokiej gęstości.

Jakie są główne zastosowania worków na śmieci ?

  • przechowywanie i segregacja odpadów, resztek jedzenia, śmieci
  • segregowanie odpadów
  • zabezpieczanie przedmiotów podczas porządków
  • magazynowanie i przechowywanie różnego rodzaju materiałów, rzeczy

Główne zalety naszych worków na śmieci:

 

Worki na śmieci oferowane w naszym sklepie wykonane są z wytrzymałych i solidnych materiałów, co sprawia, że worek nie przerywa się podczas przenoszenia go do kontenera. Możemy spokojnie przenosić i transportować worki ze śmieciami, bez obawy o wysypanie się jego zawartości.

Solidne worki na opady, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie nie przeciekają co sprawia, dzięki czemu nie musimy obawiać się o dodatkowe czyszczenie podłogi po wyciągnięciu worka z kosza na śmieci. 

Worki na śmieci to niezbędny artykuł w każdym gospodarstwie domowym, są one przydatne i potrzebne w każdej działalności człowieka. Niezbędne są także w każdym zakładzie pracy np. w przemyśle spożywczym, w gastronomii, w zakładach medycznych, na halach produkcyjnych, w biurach, na uczelniach i w szkołach, w zakładach fryzjerskich, kosmetycznych.

Worki na śmieci sprawdzą się idealnie również podczas domowych porządków lub porządków w zakładach pracy. Dzięki workom na śmieci możemy segregować i porządkować rzeczy, które chcemy przechowywać. Idealnie sprawdzą się do przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów np: opon, książek, narzędzi, ubrań, mebli. 

Worki na śmieci pozwalają również na przechowywanie, sortowanie i transport nie tylko śmieci, ale również rzeczy i materiałów, które chcemy przewieźć. Świetnie sprawdzą się podczas przeprowadzki. Można w łatwy sposób spakować do nich rzeczy i przewieźć, a dzięki grubej warstwie folii, rzeczy są zabezpieczone przed deszczem lub zabrudzeniem.

Dostępne w kilku rozmiarach i pojemnościach. Każdy znajdzie idealny worek dla swojego kosza :)

Oferujemy worki dostępne w kilku rozmiarach dzięki czemu możecie dopasować je Państwo do swojej kosza lub kontenera na śmieci. Oferujemy worki w rozmiarach:

Polecamy worki na śmieci oferowane w naszym sklepie ponieważ są one odporne na uszkodzenia, są wykonane z grubej i wytrzymałej folii i są dostępne w różnych rozmiarach co pozwala idealnie dopasować worek do naszego kosza lub pojemnika na śmieci. 

 

Worki na śmieci LD czarne 120L rolka 10 szt Worki na śmieci LD czarne 120L rolka 10 szt
Producent: Olimar
Cena brutto: 6,55 zł (netto: 5,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Worki na śmieci LD czarne 120L rolka 25 szt Worki na śmieci LD czarne 120L rolka 25 szt
Producent: Olimar
Cena brutto: 7,90 zł (netto: 6,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Worki na śmieci LD czarne 240 L rolka 10 szt Worki na śmieci LD czarne 240 L rolka 10 szt
Producent: Olimar
Cena brutto: 6,80 zł (netto: 5,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Worki na śmieci LD czarne 35L rolka 20 szt Worki na śmieci LD czarne 35L rolka 20 szt
Producent: Olimar
Cena brutto: 2,60 zł (netto: 2,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Worki na śmieci LD czarne 60L rolka 20 szt Worki na śmieci LD czarne 60L rolka 20 szt
Producent: Olimar
Cena brutto: 4,78 zł (netto: 3,89 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl