Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Filtry

Ręczniki jednorazowe papierowe - przemysłowe, gastronomiczne

 

Ręczniki jednorazowe papierowe są najpopularniejszym elementem służącym zarówno do osuszania rąk, jak i do sprzątania. Wiele osób nie wyobraża sobie bez nich mycia okien, luster czy glazury. Niezastąpione okazują się również w kuchni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy szeroki wybór ręczników papierowych jednorazowych, do których z łatwością dopasować można większość dostępnych na rynku dozowników na ręczniki papierowe.

Ręczniki papierowe przemysłowe - nasza oferta

W ofercie posiadamy różnego rodzaju ręczniki kuchenne papierowe, co pozwala na dobranie odpowiedniego produktu do własnych potrzeb. Wykonane zostały one z ekologicznej makulatury lub z celulozy. Ręczniki papierowe gastronomiczne cechuje wysoka chłonność oraz wytrzymałość, dzięki czemu produkty te doskonale nadają się do wycierania. Są chętnie wybierane zarówno w gospodarstwach domowych, gastronomii jak i różnych gałęziach przemysłu ze względu na wysokie właściwości higieniczne. W asortymencie naszego sklepu Ale Opakowania posiadamy:

Ręczniki papierowe ZZ

Ręczniki papierowe składane, inaczej zwane ręcznikami typu ZZ, wykonane są z jednej lub dwóch warstw celulozy lub makulatury. Ręczniki papierowe makulaturowe są koloru naturalnej makulatury użytej do ich produkcji, która wcześniej została poddana odpowiedniej selekcji. Ręczniki papierowe ZZ nadają się idealnie do suszenia rąk, ale jednocześnie są chłonne i wystarczająco mocne, aby można było nimi czyścić na sucho. Ręczniki papierowe w pojedynczych listkach są wygodne i szybkie w użytkowaniu. Doskonale chłoną wszelkie płynne zabrudzenia, a w połączeniu z odpowiednim detergentem poradzą sobie również z tymi zaschniętymi plamami. Są bardzo wydajne.

Ręczniki papierowe w roli

Ręczniki papierowe w rolce zapewniają zapas na długi czas. Duża chłonność tego typu ręczników sprawia, że nawet jednym arkuszem możemy zetrzeć wszystkie zabrudzenia, bez tworzenia na powierzchni smug oraz pozostałości w postaci pyłu. Doskonale sprawdzą się nie tylko do ścierania płynów. Można je także wykorzystać do usuwania zabrudzeń czy nawet do sprzątania mebli. Ręczniki jednorazowe papierowe w rolce służą do automatycznego rozwijania, jak i z powodzeniem mogą współpracować z dozownikami. W ofercie znaleźć można ręczniki papierowe w roli białe - wykonane z dwuwarstwowej, wytrzymałej celulozy oraz ręczniki papierowe zielone jednowarstwowe z ekologicznej makulatury.

Ręczniki papierowe gastronomiczne - zastosowanie

Ręczniki papierowe gastronomiczne mają szerokie zastosowanie. Doskonale nadają się do sprzątania, osuszania rąk, a także okazują się niezastąpione podczas gotowania - można je wykorzystywać do odtłuszczania potraw, a także do wycierania dłoni lub naczyń w trakcie gotowania. Za ich pomocą można wytrzeć rozlaną kawę, herbatę czy inne płyny. Można ich ponadto użyć do owijania i amortyzacji delikatnych przedmiotów podczas przeprowadzki. Są higieniczne, a dzięki ich użyciu możemy zaoszczędzić czas na praniu tradycyjnych ściereczek. Znajdą one zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w lokalach gastronomicznych, publicznych toaletach, firmach sprzątających, zakładach kosmetycznych, fryzjerskich, studiach tatuażu, szkołach itp.

Dlaczego warto wybierać ręczniki jednorazowe papierowe do sprzątania?

Zastępując tradycyjny ręcznik lub ściereczkę ręcznikiem kuchennym papierowym, nie trzeba myśleć o praniu. W ten sposób zaoszczędzimy wodę, jak i nie zużyjemy tyle detergentów. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, a przede wszystkim ekologiczne. Zużyty arkusz ręcznika papierowego możemy po prostu wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na śmieci, co oszczędza nasz czas i kłopot związany z koniecznością prania i suszenia. Co ważne, to fakt, że są to produkty jednorazowego użytku, dlatego nie będą się na nich gromadzić bakterie. Warto zawsze je mieć pod ręką - zarówno w biurze, kuchni, jak i toalecie. Wybierając ręczniki papierowe, trzeba jednak pamiętać, że ręczniki ręcznikom nierówne. Produkty niskiej jakości mogą gorzej wchłaniać wodę, podrażniać skórę, a także ulec rozpadowi pod wpływem kontaktu z wodą, co oznacza konieczność użycia większej ilości listków. Sięgając po produkty z naszego sklepu, dostaniesz gwarancję, że są to artykuły profesjonalne, a przy tym wysokiej jakości - chłonne o zwiększonej odporności na rozrywanie.

Wydajność ręczników jednorazowych papierowych

Ręczniki jednorazowe papierowe są bardzo wydajne, dzięki czemu starczają na długi czas. Bez problemu możemy oderwać pojedyncze listki od siebie. Wydajność i jakość ręczników papierowych to aspekty, które mają znaczenie dla osób korzystających z takiego rozwiązania w miejscach publicznych. Wydajność ręczników papierowych jest ważna, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu (np. w publicznych toaletach). Nie powinno ich zabraknąć w podajnikach po to, aby użytkownicy mieli możliwość umycia i osuszenia rąk.

Opinie o ręcznikach papierowych przemysłowych

Ręczniki papierowe jednorazowe cieszą się popularnością i uznaniem wśród klientów. Są to produkty bardzo uniwersalne, które doskonale zastępują tradycyjne ręczniki i ściereczki, będące skupiskiem wszelkich bakterii oraz zabrudzeń.

Ręczniki papierowe przemysłowe - zalety

  • doskonała absorbcja wody (chłonność);
  • podwyższona wytrzymałość;
  • wysoki komfort użytkowania;
  • doskonała struktura;
  • uniwersalne rozmiary;
  • wszechstronne zastosowanie.

Co dokupić do ręczników papierowych jednorazowych?

Posiadamy w swoim asortymencie szeroki wybór środków czystości i chemii gospodarczej dla gastronomii dostosowanej do potrzeb różnych grup konsumentów. Pośród naszej oferty znaleźć można czyściwa gastronomiczne, chemię profesjonalną oraz artykuły do sprzątania. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które wybierają nasi klienci, były wysokiej jakości. Zapewniamy sprawną i szybką realizację zamówienia, konkurencyjne ceny oraz bogatą ofertę.

 

Ręczniki papierowe

Ręcznik papierowy autocut 2-warstwowy WEPA 220MB 1 rolka 317830 Ręcznik papierowy autocut 2-warstwowy WEPA 220MB 1 rolka 317830
Producent: WEPA
Cena brutto:

34,50 zł

Cena netto: 28,05 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy w roli zielony jednowarstwowy 110 m 6 szt WELMAX Ręcznik papierowy w roli zielony jednowarstwowy 110 m 6 szt WELMAX
Producent: Welmax
Cena brutto:

40,90 zł

Cena netto: 33,25 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy zielony składany ZZ 20x200 listków = 4000 szt  1 KARTON Ręcznik papierowy zielony składany ZZ 20x200 listków = 4000 szt 1 KARTON
Producent: Welmax
Cena brutto:

62,50 zł

Cena netto: 50,81 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy ZZ celuloza dwie warstwy 150 listków 1 szt Ręcznik papierowy ZZ celuloza dwie warstwy 150 listków 1 szt
Producent: Welmax
Cena brutto:

3,85 zł

Cena netto: 3,13 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy ZZ celuloza jedna warstwa 20x 200 listków = 4000 szt KARTON Ręcznik papierowy ZZ celuloza jedna warstwa 20x 200 listków = 4000 szt KARTON
Producent: Welmax
Cena brutto:

72,00 zł

Cena netto: 58,54 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium