Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Rękawiczki lateksowe pudrowane, jednorazowe

Rękawice jednorazowe lateksowe są niezbędne w sytuacjach, kiedy jesteśmy narażeni na kontakt z różnego rodzaju zanieczyszczeniami oraz działaniem substancji drażniących. Okazują się niezastąpione w lokalach gastronomicznych, szpitalach, przychodniach, salonach kosmetycznych, laboratoriach itp. Stanowią doskonałą barierę ochronną przed bakteriami i wirusami.

Rękawiczki jednorazowe lateksowe - nasza oferta

Oferujemy rękawiczki lateksowe pudrowane, które cieszą się uznaniem w wielu branżach. Dostępne są w dwóch rozmiarach - M i L oraz różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas produkt odpowiedni do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Rękawiczki jednorazowe lateksowe z naszej oferty cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (przekłucia, rozdarcia) oraz wysokim komfortem użytkowania. Ściśle dopasowują się do dłoni. Występują w wersji pudrowanej. Rękawice lateksowe pudrowane ułatwiają zakładanie, dzięki zawartości skrobi kukurydzianej (jej zawartość jest niska). Skrobia pomaga także znacznie zredukować potliwość rąk poprzez zaabsorbowanie nadmiaru wilgoci.

Rękawiczki lateksowe pudrowane - zastosowanie

Rękawice jednorazowe lateksowe pudrowane mają szerokie spektrum zastosowania. Stosuje się je w przemyśle spożywczym (np. do kontaktu z żywnością), w placówkach medycznych (przychodniach, szpitalach, gabinetach stomatologicznych), w farmacji, kosmetologii i fryzjerstwie.

Jakie inne rodzaje rękawiczek, oprócz rękawic lateksowych pudrowanych, znaleźć można w naszej ofercie?

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje rękawic ochronnych dostosowanych do wykonywania różnego typu czynności. Bardzo często zdarza się, że w miejscu pracy zachodzi konieczność skorzystania z kilku rodzajów materiałów, dlatego nie należy ograniczać się wyłącznie do jednego typu rękawiczek. U nas możesz zakupić także rękawice foliowe, rękawice gospodarcze, rękawice nitrylowe oraz winylowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem blogowym: Jakie rękawiczki jednorazowe wybrać? Porównanie zastosowania rękawic nitrylowych, lateksowych, winylowych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium