Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Filtry

Ręczniki papierowe w rolce - duże rolki przemysłowe

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ściereczek, po które sięgamy zazwyczaj wtedy, kiedy nam się coś rozleje, są ręczniki papierowe w rolce. Duża chłonność ręczników papierowych sprawia, że już jednym arkuszem możemy zetrzeć plamy bez pozostawiania na powierzchni smug czy pyłu. Co więcej, ręczniki papierowe w rolce są niezwykle wydajne, dzięki czemu przy normalnym zużyciu starczają na długi czas. Wiele osób sięga po nie przede wszystkim ze względów higienicznych. Szerokie zastosowanie ręczników sprawia, że nie powinno ich zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym czy lokalu gastronomicznym.

Przemysłowe ręczniki papierowe w rolce - oferta

W ofercie posiadamy ręczniki papierowe w roli do podajników i tradycyjnych zastosowań. Dostępne są one w dwóch wariantach: białym - dwuwarstwowym i zielonym - jednowarstwowym.

Ręcznik papierowy w roli biały dwuwarstwowy

Ręczniki papierowe w rolce białe dwuwarstwowe wykonane są ze 100% celulozy najwyższej jakości. Sprawia to, że są one niezwykle grube, miękkie, chłonne, a przy tym bardzo wydajne. Są podobne do swoich zielonych odpowiedników, ale ich nieco inny wygląd i lepsza trwałość sprawiają, że są używane w bardziej reprezentatywnych miejscach. Powszechnie stosuje się je w gastronomii czy hotelarstwie, gdzie umieszczane są w eleganckich dozownikach do ręczników.

Ręcznik papierowy w rolce zielony

Zielone ręczniki papierowe jednowarstwowe wykonane są z czystej makulatury. Pochodzą one z recyklingu, są więc ekologiczne. Najczęściej stosuje się je w zakładach przemysłowych, sklepach i gastronomii. Nie rozpadają się pod wpływem kontaktu z wodą. Ręcznik zielony makulaturowy może być wykorzystywany do osuszania dłoni zaraz po ich umyciu. Przeznaczone są również do sprzątania zabrudzonych powierzchni mających kontakt z żywnością.

Ręczniki papierowe w roli - zastosowanie dużych rolek

Ręczniki papierowe, podobnie jak czyściwa gastronomiczne to nieodłączony element wielu czynności higienicznych. Od wielu lat tradycyjne ręczniki frotte zastępowane są przez ręczniki papierowe, co jest spowodowane przede wszystkim względami higienicznymi. Ręczniki papierowe w rolce z powodzeniem można zastosować podczas wszelkich prac porządkowych. Doskonale nadają się do ścierania rozlanych płynów, usuwania zabrudzeń, ścierania kurzu, mycia okien, sanitariatów, a także w czynnościach kuchennych w trakcie gotowania oraz sprzątania naczyń. Ręczniki papierowe w rolce dedykowane są zarówno do domowych zastosowań, jak i komercyjnego użytku. Stanowią one niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego, firmy sprzątającej, zakładu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego itp.

Przemysłowe ręczniki papierowe w dużej rolce - z czym łączyć?

Ręczniki papierowe w rolce to niewątpliwie jeden z niezbędnych elementów, pomagających utrzymać higienę pomieszczeń. Aby jednak kompleksowo móc zadbać o czystość w domu czy lokalu, nie objedzie się bez profesjonalnych środków czystości czy innych artykułów do sprzątania, które pomogą nam w utrzymaniu porządku. Wszystkie te i inne produkty można nabyć w atrakcyjnej cenie w sklepie Ale Opakowania.

Ręcznik w roli

Ręcznik papierowy autocut 2-warstwowy WEPA 220MB 1 rolka 317830 Ręcznik papierowy autocut 2-warstwowy WEPA 220MB 1 rolka 317830
Producent: WEPA
Cena brutto:

34,50 zł

Cena netto: 28,05 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy w roli biały celuloza dwuwarstwowy 100 m 1 szt Ręcznik papierowy w roli biały celuloza dwuwarstwowy 100 m 1 szt
Producent: Welmax
Cena brutto:

9,80 zł

Cena netto: 7,97 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy w roli zielony jednowarstwowy 110 m 6 szt WELMAX Ręcznik papierowy w roli zielony jednowarstwowy 110 m 6 szt WELMAX
Producent: Welmax
Cena brutto:

40,90 zł

Cena netto: 33,25 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium