Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Filtry
Producent

 

Woreczki spożywcze HDPE

Woreczek spożywczy HDPE 18x4x35 cm Woreczek spożywczy HDPE 18x4x35 cm
Producent: Marion
Cena brutto:

14,90 zł

Cena netto: 12,11 zł

szt.
zobacz więcej
Woreczki spożywcze HDPE 14x4x26 cm Woreczki spożywcze HDPE 14x4x26 cm
Producent: Marion
Cena brutto:

9,90 zł

Cena netto: 8,05 zł

szt.
zobacz więcej
Woreczki spożywcze HDPE 14x4x32 cm Woreczki spożywcze HDPE 14x4x32 cm
Producent: Marion
Cena brutto:

11,90 zł

Cena netto: 9,67 zł

szt.
zobacz więcej

Jednorazowe woreczki foliowe HDPE do żywności

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości jednorazowe woreczki foliowe HDPE. Są to produkty przygotowane do pakowania żywności, posiadające wszystkie niezbędne atesty. Doskonale sprawdzą się w praktycznie każdym spożywczym (i nie tylko) biznesie. Najczęściej spotykamy je w sklepach z żywnością (zarówno małych, jak i większych: marketach czy supermarketach), gdzie służą do pakowania pieczywa, produktów na wagę czy owoców i warzyw.

Woreczki foliowe HDPE do celów spożywczych - co oferujemy?

W ofercie sklepu z opakowaniami dla cukiernigastronomii i innymi do pakowania żywności (w tym ekologicznymi i biodegradowalnymi) Ale Opakowania znajdziemy duży wybór jednorazowych reklamówek i woreczków spożywczych. Są to zarówno większe torby i reklamówki spożywcze, jak i małe woreczki przeznaczone do pakowania żywności.

Woreczki foliowe HDPE to specjalnie opracowany produkt z atestem dopuszczającym go do kontaktu z żywnością. Wykonane z dość cienkiej, ale mocnej foli zapewniają wysoki komfort użytkowania. Nasi klienci mają do wyboru kilka różnych wielkości torebek foliowych, m.in. 14x4x26 cm, 14x4x32 cm czy 18x4x35 cm. Dzięki takiej różnorodności każdy klient bez trudu dobierze najlepsze jednorazowe woreczki do kontaktu z żywnością, dopasowane do jego potrzeb. Opakowania sprzedawane są w zbiorczych paczkach po 1000 sztuk woreczków. Tak duże opakowania pozwalają zaproponować je klientom w atrakcyjnej cenie.

Woreczki foliowe z atestem - dedykowane branży spożywczej

Woreczki foliowe HDPE posiadają atest PZH do kontaktu z żywnością. Można je stosować do pakowania:

  • pieczywa,
  • wyrobów cukierniczych,
  • owoców,
  • warzyw,
  • produktów żywnościowych na wagę,
  • półproduktów etc.

 

Możliwości ich wykorzystania są jednak znacznie szersze, ponieważ znajdą one swoją rolę również w przemyśle, sprzedaży czy innego typu usługach. Zmieszczą i przechowają: śruby, nici, dodatki pasmanteryjne, ulotki, drobne monety, elementy elektroniczne, biżuterię itd.

Istotną cechą wyróżniającą nasze woreczki foliowe HDPE jest możliwość wykorzystywania ich do mrożenia żywności (są odporne na ujemną temperaturę) oraz przechowywania w lodówce. Folia HDPE wykonana jest z w pełni bezpiecznego polipropylenu o dużej gęstości. Wybierając je, mamy więc pewność, że nie przerwą się pod ciężarem pakowanego przedmiotu oraz będą dla niego w pełni bezpieczne.

Jednorazowe woreczki foliowe HDPE do żywności - co je wyróżnia?

Nasze woreczki foliowe HDPE do żywności wyróżnia wysoka jakość i wytrzymałość. Są mocne, nie rozrywają się od razu i można w nie pakować produkty spożywcze (ale nie tylko). Ich zastosowanie jest szerokie, sprawdzą się więc w wielu branżach i rodzajach działalności. Cechą bardzo przydatną jest wysoki stopień przezroczystości woreczków foliowych z atestem, dzięki czemu nie będzie problemu z rozróżnieniem, co zapakowaliśmy, do której z torebek. Jest to przydatne również z punktu widzenia klienta, który tak opakowany produkt od nas kupi.

Woreczki foliowe do kontaktu z żywnością są idealnym produktem uzupełniającym do różnego typu firm gastronomicznych, cateringowych, ale również tych spoza branży żywieniowej jak np. pasmanterii, sklepów z drobnymi gadżetami, ozdobami, jubilerów, sklepów z wyrobami metalowymi, księgarni, papierniczych itd.

Worki foliowe do kontaktu z żywnością - produkty uzupełniające

W gastronomii, sklepach spożywczych czy cateringach oprócz worków foliowych HDPE do żywności niezbędne są również inne rodzaje opakowań. Można wśród nich wyróżnić jednorazowe sztućce (także w zestawach z serwetką), folie żywnościowe do pakowania, różnej wielkości torby papierowe. Podczas dostarczania posiłków do klienta przydadzą się kubki z plombą, na sałatkizupęsosy i dipybutelki na soki czy opakowania do zgrzewania. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są najwyższej jakości oraz dostępne w atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów i opakowań do gastronomii i nie tylko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium