Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Filtry
Producent

Talerze papierowe

Talerz papierowy jednorazowy do dań, pizzy 32 cm 100 szt Talerz papierowy jednorazowy do dań, pizzy 32 cm 100 szt
Producent: STYBOWSKI
Cena brutto:

45,60 zł

Cena netto: 37,07 zł

szt.
zobacz więcej
Talerz papierowy jednorazowy do dań, przystawek 18 cm 100 szt Talerz papierowy jednorazowy do dań, przystawek 18 cm 100 szt
Producent: STYBOWSKI
Cena brutto:

11,90 zł

Cena netto: 9,67 zł

szt.
zobacz więcej

Talerze papierowe jednorazowe, tekturowe

Istotnym elementem, którego nie może zabraknąć na żadnej dobrej imprezie, jest odpowiednia zastawa. Przydaje się ona zawsze tam, gdzie pojawia się poczęstunek. Coraz częściej, zamiast wykorzystywania porcelanowych talerzy, stawia się na talerzyki papierowe, które gwarantują wygodę w sprzątaniu i komfort w przygotowaniu stołu.

Talerze papierowe jednorazowe - nasza oferta

Współczesny konsument coraz częściej sięga po naczynia i opakowania jednorazowe, oczekując przy tym dobrej jakości, bezpieczeństwa, higieny i wygody. Dążąc do zaspokojenia tych potrzeb, oferujemy wysokiej jakości talerzyki tekturowe jednorazowe, które można wykorzystywać do grilla i dań cateringowych. Nie zniekształcają one smaków ani zapachów, zachowują się tak samo, jak tradycyjne naczynia. Talerzyki tekturowe jednorazowe są ekologiczne i podlegają recyklingowi. Stanowią - tuż obok plastikowych naczyń - jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań cateringowych. Są wygodne, bezpieczne i niedrogie. Po użyciu można je od razu wyrzucić, bez konieczności martwienia się o bałagan i zmywanie sterty naczyń. Dostępne są w kilku rozmiarach - 15 cm, 23 cm, 30 cm, 35 cm, 42 cm. Pakowane w zestawy po 100 sztuk.

Jednorazowe talerzyki papierowe - zastosowanie

Porcelanowa zastawa stołowa, pomimo że jest bardzo elegancka, to w wielu przypadkach również niepraktyczna. Jednorazowe naczynia - w tym talerzyki tekturowe jednorazowe - znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach. Doskonale sprawdzą się podczas imprez na świeżym powietrzu, domówek oraz imprez z udziałem dzieci. Wykorzystanie talerzyków z papieru to najłatwiejsza opcja przygotowania przyjęcia dla dużej grupy osób. Decydując się na jednorazowe talerzyki z papieru, nie ma obaw, że coś się zniszczy lub stłucze. Talerzyki jednorazowe papierowe, tacki papierowe czy półmiski z pulpy to również odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony punktów gastronomicznych, firm cateringowych, barów, restauracji czy modnych w ostatnim czasie Street Foodów.

Dlaczego warto wybrać nasze talerzyki tekturowe jednorazowe?

Talerzyki tekturowe jednorazowe może nie są tak reprezentacyjne jak zastawa porcelanowa, ale posiadają wiele niepodważalnych zalet, które przemawiają za ich stosowaniem.

 

  • Niska cena - zestaw 100 talerzyków to wydatek rzędu kilkunastu/ kilkudziesięciu złotych (cena uzależniona jest od rozmiaru talerzyka). Niskim kosztem możemy więc nabyć cały komplet talerzyków.
  • Łatwiejsze sprzątanie - zużytych talerzy papierowych nie myje się, lecz wyrzuca od razu do śmieci. Oznacza to, że sprzątanie po imprezie staje się dużo łatwiejsze, tańsze i szybsze. Nie musimy tracić ani czasu, ani wody na mycie naczyń.

 

  • Lekkość - talerze papierowe jednorazowe wykonane są z lekkiego materiału, który nie przejmuje tłuszczu oraz posiada atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. Ponadto są bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu.

 

  • Ekologia - papierowe talerzyki to doskonały wybór dla osób troszczących się o środowisko naturalne i starających się unikać plastiku. Zużyte talerzyki papierowe można poddać recyklingowi i wykorzystać je do produkcji innych towarów z papieru.

Co jeszcze dokupić do talerzy papierowych jednorazowych?

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ofertą naczyń jednorazowych przygotowaliśmy dla naszych Klientów bogatą ofertę opakowań do cateringu. U nas do papierowych talerzyków możesz dokupić sztućce jednorazowepojemniki i kubki na napoje, pojemniki na zupęsałatki czy dipy i wiele innych opakowań gastronomicznych na wynos. Nasze opakowania cateringowe - w zależności od przeznaczenia - wykonane są z papieru, plastiku lub styropianu. Posiadamy również opakowania ekologiczne dla gastronomii - dedykowane w szczególności wszystkim tym, którzy chcą być EKO.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem blogowym: Zobacz, jakie naczynia jednorazowe wykorzystać na urodziny dziecka, by oszczędzić sobie sprzątania. Przegląd najtrafniejszych propozycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium