Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zestawy sztućców z serwetką - sztućce jednorazowe konfekcjonowane

W naszym sklepie znaleźć można wygodne zestawy jednorazowych sztućców. Dostępne w trzech zestawach kolorystycznych oraz różnych kombinacjach, jeśli chodzi o ich zawartość, pozwalają na dobranie ich konkretnie pod potrzeby klienta gastronomicznego czy cateringowego. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest wysoka higiena, ponieważ każdy zestaw sztućców jest pakowany osobno w folię. Dodanie do niego serwetki papierowej podwyższa komfort klienta.

Zestawy sztućców jednorazowych z serwetką - jak wygląda nasza oferta?

Sklep Ale Opakowania posiada szeroką ofertę sztućców jednorazowych oraz różnego typu opakowań do gastronomii na wynos. Ciekawym produktem są zestawy sztućców jednorazowych z serwetką. Jest to doskonale uzupełniający się pakiet produktów niezbędnych podczas spożywania żywności na wynos. W skład pakietów sztućców mogą wchodzić:

  • łyżka z serwetką,
  • widelec, łyżka i nóż z serwetką,
  • widelec i nóż z serwetką.

Każdy komplet dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych: przezroczystym, białym lub czarnym. Pozwala to na dopasowanie wyglądu sztućców do innych wybieranych opakowań do cateringu czy nawet do wizualizacji kolorystycznej firmy. W naszej ofercie dostępne są zestawy jednorazowych sztućców konfekcjonowanych pakowane po 50 lub 100 sztuk. Dzięki temu możemy sprzedawać je w atrakcyjnych dla odbiorcy cenach.

Materiałem, z którego wykonano zestawy jednorazowych sztućców, jest polistyren.

Komplet plastikowych sztućców z serwetką - dlaczego warto wybrać?

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas komplety sztućców z serwetką, jest różnorodność dostępnych zestawów tak, by każdy mógł dopasować je do potrzeb swoich i obsługiwanych klientów. Wszystkie jednorazowe sztućce konfekcjonowane, niezależnie od koloru, są wysokiej jakości. Dzięki higienicznemu opakowaniu w folię klient nie będzie miał wątpliwości co do tego, że nikt przed nim nie dotykał tego produktu. To da mu komfort korzystania z nich i spożywania posiłków z dowozem. Dodatkowo dołączona serwetka z pewnością przyda się, chociażby do wytarcia rąk po posiłku. Na pewno jest to miły dodatek.

Nie możemy pominąć kwestii trwałości naszych sztućców jednorazowych, które są wykonane z takich materiałów, by nie złamały się przy pierwszej próbie krojenia żywności. Korzystanie z zestawów jednorazowych sztućców jest wygodne, ponieważ nie ma konieczności ich mycia, po posiłku wystarczy je wyrzucić.

Sztućce jednorazowe konfekcjonowane - produkty uzupełniające

Nasze jednorazowe sztućce konfekcjonowane mogą stanowić doskonałe uzupełnienie innych produktów do pakowania i przewożenia żywności. Mogą być dodawane do pojemników zgrzewanych czy styropianowych. Z pewnością przydadzą się przy żywności pakowanej w papierowe opakowania do fast foodówpojemników na sałatkizupy. Dodawanie ich do kupowanych przez klientów posiłków zwiększy ich komfort, szczególnie kiedy nie mają pod ręką klasycznych sztućców.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jednorazowych sztućców konfekcjonowanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium