Darmowa dostawa krajowa - od 300 zł | Na terenie Krakowa - od 160 zł

Sztućce cateringowe jednorazowe

Posiadamy szeroki asortyment sztućców jednorazowych, będących jednymi z podstawowych produktów niezbędnych w punktach gastronomicznych, cateringu czy podczas przyjęć na świeżym powietrzu. Są wygodne w użyciu, higieniczne, z atestem bezpośredniego kontaktu z żywnością. Jest to tania i praktyczna alternatywa dla tradycyjnych sztućców wykonanych z metalu.

Sztućce cateringowe - nasza oferta

Jeżeli cenisz wygodę i praktycznie rozwiązania, to sztućce plastikowe cateringowe są właśnie dla Ciebie. Nasza oferta obejmuje noże, łyżeczki i widelce, a także całe zestawy sztućców z serwetką wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - plastiku.

Zważając na zróżnicowane potrzeby naszych klientów, do oferty wprowadziliśmy sztućce jednorazowe w różnych kolorach - czarnym, białym oraz transparentne. Szczególną uwagę należy zwrócić na oferowane przez naszą firmę sztućce jednorazowe drewniane do cateringu, które stanowią uzupełnienie gamy opakowań ekologicznych. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć również drewnianych wykałaczek oraz jednorazowych mieszadełek do napojów gorących.

Gdzie znajdą zastosowanie sztućce cateringowe jednorazowe?

Sztućce cateringowe to doskonałe rozwiązanie do gastronomii, cateringu dietetycznego, barów szybkiej obsługi, restauracji. Okazują się niezastąpione także podczas eventów, festynów, przyjęć, grillów, wyjazdów, kiedy spożywamy posiłki na świeżym powietrzu. Również w trakcie przyjęć organizowanych dla dzieci sztućce plastikowe cateringowe wydają się bezpieczniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem.

Powody, dla których warto zaopatrzyć się w sztućce do cateringu dietetycznego?

Sztućce jednorazowe są niezastąpione w przypadku dań na wynos. Są uniwersalne - mogą być wykorzystywane do kontaktu zarówno z gorącymi, jak i zimnymi potrawami (do kaw, herbat, deserów, lodów, zup, sałatek, kiełbasek z grilla itp.). Wykonane są z grubego i wytrzymałego tworzywa. Co ważne są neutralne smakowo, czyli nie zmieniają smaku potrawy. Kolejną zaletą przemawiającą za ich zastosowaniem jest oszczędność czasu - po użyciu można je po prostu wyrzucić do kosza na śmieci. Są też zdecydowanie lżejsze niż metalowe odpowiedniki, dlatego łatwiej je przetransportować.

Co dokupić do sztućców plastikowych cateringowych?

W ofercie posiadamy do skompletowania całą kolekcję plastikowych naczyń. U nas można zaopatrzyć się w opakowania dla cateringu, takie jak plastikowe kubki jednorazowe, plastikowe pojemniki do sałatek i surówek czy plastikowe pojemniki na ciasto. Osobom ceniącym ekologię i środowisko naturalne polecamy naczynia wykonane z surowców odnawialnych, podlegające biodegradacji i kompostowaniu. Proponujemy papierowe talerzyki, opakowania ekologiczne na zupy czy pojemniki obiadowe z pulpy trzciny cukrowej.

Sztućce jednorazowe

Łyżeczka biała do napojów 100 szt Łyżeczka biała do napojów 100 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 4,30 zł (netto: 3,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Łyżka plastikowa biała 100 szt Łyżka plastikowa biała 100 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 6,98 zł (netto: 5,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Łyżka plastikowa czarna 100 szt Łyżka plastikowa czarna 100 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 8,10 zł (netto: 6,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Nóż plastikowy biały 100 szt Nóż plastikowy biały 100 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 6,20 zł (netto: 5,04 zł )
Widelec plastikowy biały 100 szt Widelec plastikowy biały 100 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 6,20 zł (netto: 5,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Widelec plastikowy czarny 100 szt Widelec plastikowy czarny 100 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 6,20 zł (netto: 5,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Wykałaczki drewniane zafoliowane 1000 szt Wykałaczki drewniane zafoliowane 1000 szt
Producent: PACO
Cena brutto: 6,90 zł (netto: 5,61 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw drewniany widelec + nóż + serwetka  foliowane 350 szt Zestaw drewniany widelec + nóż + serwetka foliowane 350 szt
Cena brutto: 156,92 zł (netto: 127,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw sztućców widelec+nóż+serwetka foliowane czarne 350 szt Zestaw sztućców widelec+nóż+serwetka foliowane czarne 350 szt
Cena brutto: 96,50 zł (netto: 78,46 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw widelec + nóż + łyżka + serwetka BIAŁE foliowane 350 szt Zestaw widelec + nóż + łyżka + serwetka BIAŁE foliowane 350 szt
Cena brutto: 134,50 zł (netto: 109,35 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw widelec + nóż + serwetka BIAŁE foliowane 350 szt Zestaw widelec + nóż + serwetka BIAŁE foliowane 350 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 96,50 zł (netto: 78,46 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl