Środki i płyny do dezynfekcji urządzeń w gastronomii

W ofercie naszego sklepu znajdują się środki do mycia i dezynfekcji urządzeń gastronomicznych. Są to preparaty wysokiej jakości, dostarczane przez czołowych producentów. Oferowane przez nas płyny nie tylko przyspieszą sprzątanie, ale także uczynią go przyjemniejszym i łatwiejszym.

Dlaczego warto wybrać specjalistyczne środki do mycia powierzchni?

Środki do dezynfekcji w gastronomii muszą być maksymalnie efektywne. Powinny działać szybko i radzić sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Takie właśnie są profesjonalne preparaty. W odróżnieniu od uniwersalnych płynów wyczyszczą one zaschnięty tłuszcz, trwałe zabrudzenia (np. z żywicy) czy naloty. Są przy tym wydajne, posiadają atesty dotyczące bezpieczeństwa stosowania. Nawet często używane nie niszczą podatnych na uszkodzenia powierzchni.

Nasze środki i płyny do dezynfekcji urządzeń w gastronomii

W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty do mycia i dezynfekcji różnego typu urządzeń gastronomicznych. Płyny dostępne są w dwóch pojemnościach (1 l i 5 l) oraz przeznaczone są do mycia zarówno ręcznego, jak i natryskowego. Mają intensywne działanie odkażające, a jednocześnie skład, który pozwala na bezpieczne czyszczenie powierzchni mających kontakt z żywnością.

Zaletą naszych preparatów jest to, że mają formę koncentratu. Już niewielka ich ilość pozwala na dokładne wyczyszczenie zaschniętego brudu czy problematycznych powierzchni. Dodatkowo w zależności od tego, jaką ilość środka myjącego rozpuścimy w wodzie, uzyskamy różne właściwości roztworu. Bardziej rozcieńczony roztwór ma działanie przeciwbakteryjne, ten bardziej skoncentrowany - dodatkowo antygrzybicze.

Proponujemy Państwu płyn do dezynfekcji Septal, a także jego wersję Express, która przeznaczona jest do szybkiego usuwania zabrudzeń. Polecamy także bezalkoholowe płyny do dezynfekcji rąk, których stosowanie jest dodatkowym gwarantem bezpiecznego przygotowywania potraw.

Środki myjące i dezynfekujące - nie tylko dla gastronomii

Choć wielu spośród naszych Klientów jest właścicielami lokali gastronomicznych, kierujemy naszą ofertę także do innych przedsiębiorców. Dostępne w sklepie środki dezynfekujące, jako przeznaczone do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością, sprawdzą się w zakładach produkcji spożywczej. Ułatwią mycie urządzeń w mleczarniach, browarach, zakładach przemysłu mięsnego i napojowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty także osoby prowadzące zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, placówki opiekuńcze (szkoły, przedszkola, żłobki). W tych miejscach utrzymanie higieny to kwestia bezpieczeństwa, poziomu zadowolenia klienta, a także - jedna ze składowych budowania pozytywnego wizerunku firmy czy placówki.

Co jeszcze przyda się do dezynfekcji urządzeń i powierzchni?

Same płyny i preparaty dezynfekujące to nie wszystko. Zapewniamy nie tylko pełną gamę środków czyszczących, ale także artykułów do sprzątania. W naszym sklepie znajdziesz mopy i wiadramiotłyściereczkizmywaki i druciaki. Troszczymy się również o kwestię bezpieczeństwa, dlatego oferujemy naszym Klientom lateksowe czy gumowe rękawice ochronne.

Płyn do dezynfekcji rąk Septal Hands 5L Płyn do dezynfekcji rąk Septal Hands 5L
Producent: Eco Shine
Cena brutto: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Preparat do mycia i dezynfekcji Septal 100  5L Preparat do mycia i dezynfekcji Septal 100 5L
Producent: Eco Shine
Cena brutto: 130,00 zł (netto: 105,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Preparat do mycia i dezynfekcji Septal 100 1L Preparat do mycia i dezynfekcji Septal 100 1L
Producent: Eco Shine
Cena brutto: 28,00 zł (netto: 22,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Preparat do mycia i dezynfekcji Septal Express 1L Preparat do mycia i dezynfekcji Septal Express 1L
Producent: Eco Shine
Cena brutto: 16,00 zł (netto: 13,01 zł )
szt.
zobacz więcej
Preparat do mycia i dezynfekcji Septal Express 5L Preparat do mycia i dezynfekcji Septal Express 5L
Producent: Eco Shine
Cena brutto: 73,00 zł (netto: 59,35 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl