Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Filtry
Producent

 

Opakowania na tortillę, wrapa

Torba klockowa z nadrukiem Certyfikat Smaku 25x11x32 cm  250 szt Torba klockowa z nadrukiem Certyfikat Smaku 25x11x32 cm 250 szt
Producent: HERSTA
Cena brutto:

82,00 zł

Cena netto: 66,67 zł

szt.
zobacz więcej

Pudełka i opakowania na tortille, wrapy

Oferujemy opakowania i pudełka na tortille, wrapy i kanapki z wytrzymałego papieru typu kraft. Są to produkty wykonane w całości z tworzywa ekologicznego, które podlega recyklingowi. Opakowania na wrapy posiadają wygodne zamknięcie od góry, pozwalające zachować świeżość produktu na dłużej.

Pudełka na tortille - gdzie znajdą zastosowanie?

Opakowania papierowe na wrapy znajdują szerokie zastosowanie w restauracjach, punktach gastronomicznych oraz barach szybkiej obsługi z daniami typu fast food. Wykorzystywane są do pakowania potraw na wynos, takich jak tortille, wrapy, ciepłe kanapki. Sztywna konstrukcja kartonowa jest doskonałą izolacją termiczną dla dania, odpowiednio chroni je przed przeciekaniem i utratą temperatury. Z kolei praktyczne zamknięcie zabezpiecza przed otwarciem się pojemnika i wypadnięciem żywności w trakcie dostawy.

Opakowania na tortille - z czego są wykonane?

Pudełka na tortille i wrapy wykonane są z wysokiej jakości tektury litej. Jest to materiał ekologiczny. Oznacza to, że rozkłada się podczas kompostowania i nie uwalnia przy tym szkodliwych substancji. Opakowania jednorazowe na tortille charakteryzują się podwyższoną odpornością na zawilgocenie. Pudełko nie przecieka, dzięki czemu można wygodnie konsumować posiłek.

Dlaczego warto wybrać opakowania papierowe na wrapy?

Opakowania papierowe na wrapy i tortille stanowią doskonałą alternatywę dla plastiku. Głównym argumentem, który przemawia za ich zastosowaniem, jest biodegradowalność - papierowe i kartonowe opakowania są bezpieczne dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Wybierając takie rozwiązanie, mamy gwarancję, że nie przyczynimy się do zanieczyszczenia naszej planety w momencie wyrzucania ich do śmieci. Pojemniki na tortille wyprodukowane są zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną. Są bezpieczne w użytkowaniu i nie zmieniają smaku potraw.

Atuty opakowań na wrapy:

  • odpowiednia grubość materiału dostosowana do rodzaju serwowanego posiłku;
  • estetyczna forma wykonania;
  • wygoda w użytkowaniu;
  • ekologiczność i biodegradowalność;
  • atrakcyjna cena.

Jakie jeszcze inne opakowania papierowe na fast food, oprócz opakowań jednorazowych na tortille, mamy w swojej ofercie?

Posiadamy szeroki wybór opakowań papierowych na fast food przeznaczonych do serwowania posiłków na wynos. W ofercie mamy m.in. opakowania na kurczaki i nuggetsyfrytkikebabyhot-dogi oraz hamburgery. Wszystkie nasze opakowania wykonane są z wysokogatunkowych i trwałych materiałów. Posiadają certyfikat bezpośredniego kontaktu z żywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium