Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Profesjonalne płyny i środki do ręcznego mycia naczyń

Standardy czystości w gastronomii mają szczególne znaczenie z uwagi na kontakt z żywnością. Nawet jeżeli większość naczyń myta jest maszynowo, to i tak pozostaje w kuchni sporo elementów, które wymagają ręcznego umycia. W tym wypadku warto sięgnąć po profesjonalne płyny do ręcznego mycia naczyń, które skutecznie usuwają zabrudzenia i osad. Już niewielka ilość takiego preparatu pozwala na umycie dużej ilość naczyń.

Profesjonalne płyny do ręcznego mycia naczyń - zastosowanie

Środki do ręcznego mycia naczyń przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Po rozpuszczeniu w odpowiednich proporcjach z wodą stanowią niezawodne rozwiązanie dla obiektów gastronomicznych, profesjonalnych kuchni, restauracji, stołówek, hoteli, małych lokali gastronomicznych. Płyny dokładnie myją i nabłyszczają powierzchnie, nie pozostawiając zacieków. Skoncentrowana formuła sprawia, że mycie naczyń staje się łatwiejsze oraz krótsze, a produkt starcza na dłużej i jest bardziej wydajny.

Szeroki wybór profesjonalnej chemii do mycia naczyń

Profesjonalne preparaty do ręcznego mycia naczyń dostępne są w dużych butelkach o pojemnościach: 1L, 5L lub 10L, dzięki czemu ich dopasowanie do potrzeb i częstotliwości mycia nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Co więcej, dzięki dużej pojemności płynu do mycia naczyń nie trzeba często uzupełniać. Proponowane profesjonalne środki do ręcznego mycia naczyń występują również w różnych przyjemnych i świeżych zapachach, takich jak cytrusy czy guma balonowa.

Jakie zabrudzenia usuwają środki do ręcznego mycia naczyń?

Profesjonalne preparaty do ręcznego mycia naczyń pomogą w szybki i łatwy sposób usunąć zabrudzenia w postaci zaschniętego tłuszczu, białka, nalotów po kawie, herbacie przypaleń, resztek jedzenia, nalotów eksploatacyjnych i innych zabrudzeń organicznych. Proponowane przez nas środki do ręcznego mycia naczyń można wykorzystać do czyszczenia:

  • naczyń;
  • szkła;
  • sztućców;
  • patelni;
  • porcelany;
  • ceramiki;
  • stali nierdzewnej;

 

Ręczne mycie naczyń przy zastosowaniu chemii profesjonalnej dla gastronomii to gwarancja, że zastawa kuchenna stanie się nie tylko higieniczne czysta, ale także idealnie błyszcząca. W przypadku bardzo silnych i uporczywych zabrudzeń polecamy zaopatrzyć się dodatkowo w preparaty do usuwania silnych zabrudzeń. W ofercie posiadamy również specjalne preparaty do mycia pieców, grilli i piekarników oraz do odkamieniania i odtłuszczania. Wszystkie nasze środki kuchenne przeznaczone są do użytku profesjonalnego i pochodzą od renomowanych producentów. Nasz sklep umożliwia zakup większej ilości profesjonalnej chemii do mycia naczyń na raz, co sprawdza się świetnie w przypadku przedsiębiorców szukających tańszej alternatywy dla popularnych produktów dostępnych w sklepach ukierunkowanych na klientów indywidualnych.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne preparaty do ręcznego mycia naczyń?

Profesjonalne płyny do ręcznego mycia naczyń dostępne w naszej ofercie opracowane są w taki sposób, aby pełniły rolę nie tylko detergentów myjących, ale również środków pielęgnacyjnych. Nie tylko skutecznie radzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, ale także nabłyszczają i pielęgnują naczynia. Oprócz czystości nadają znakomity efekt wizualny. Dzięki temu można odnieść wrażenie, że umyte naczynia wyglądają zupełnie jak nowe. Optymalny efekt czyszczenia wzmacniany jest także przez świeży i przyjemny zapach kojarzący się z czystością. Co więcej, środki do ręcznego mycia naczyń z naszej oferty nie mają w składzie substancji drażniących ani żadnych rozpuszczalników, są więc całkowicie bezpieczne i łagodne dla skóry. Profesjonalna chemia do mycia naczyń lepiej usuwa brud, dlatego dzięki tego typu produktom będzie możliwe wyczyszczenie powierzchni, z którymi nie poradziły sobie tradycyjne środki myjące.

Jakie jeszcze inne preparaty, oprócz środków do ręcznego mycia naczyń, wybrać do sprzątania lokali gastronomicznych?

Wśród profesjonalnej chemii znajdują się również specjalistyczne środki przeznaczone do dezynfekcji urządzeń w gastronomii, specjalne preparaty do stali nierdzewnej i do usuwania osadów kamiennych w urządzeniach gastronomicznych. Posiadamy również produkty do maszynowego mycia naczyń, takie jak płyny do zmywarek gastronomicznych. Dodatkowo u nas wyposażyć można się w profesjonalne środki czystości, m.in. preparaty do ręcznego mycia podłóg, środki do higieny sanitariatów, preparaty do mycia szyb i luster oraz profesjonalne mydła w płynie. Produkty te są przeznaczone dla klientów, którzy szukają skutecznych środków czystości ułatwiających utrzymanie wysokich standardów higienicznych i warunków sterylnych.

Płyny do ręcznego mycia naczyń

Koncentrat do ręcznego mycia naczyń guma balonowa Boberex  5L Koncentrat do ręcznego mycia naczyń guma balonowa Boberex 5L
Producent: Tenzi
Cena brutto:

51,30 zł

Cena netto: 41,71 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn do ręcznego mycia naczyń Dish Cleaner 10L Płyn do ręcznego mycia naczyń Dish Cleaner 10L
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

76,00 zł

Cena netto: 61,79 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn do ręcznego mycia naczyń Dish Cleaner 5L Płyn do ręcznego mycia naczyń Dish Cleaner 5L
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

37,90 zł

Cena netto: 30,81 zł

szt.
zobacz więcej
Preparat do ręcznego mycia naczyń guma balonowa Boberex 1L Preparat do ręcznego mycia naczyń guma balonowa Boberex 1L
Producent: Tenzi
Cena brutto:

12,60 zł

Cena netto: 10,24 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium