Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Filtry
Producent

Płyny do zmywarek gastronomicznych

Zmywarki w punktach gastronomicznych muszą funkcjonować niezawodnie - dokładnie usuwać zabrudzenia z naczyń używanych wielokrotnie w ciągu dnia. Aby urządzenie dobrze spełniało swoją funkcję, konieczne jest stosowanie sprawdzonego płynu do zmywarek. Preparaty dostępne w naszym sklepie mają właściwości nie tylko czyszczące, ale także chronią sprzęt przed niszczeniem.

Płyn do zmywarek gastronomicznych - zastosowanie

Płyny dostępne w naszej ofercie przeznaczone są do maszynowego płukania oraz nabłyszczania. Zaleca się ich używanie w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych. Usuwają tłuste zabrudzenia, przypalone resztki potraw, przebarwienia po kawie i herbacie z wielu różnych typów powierzchni:

  • szkła,
  • porcelany,
  • ceramik,
  • aluminium,
  • stali nierdzewnej.

Profesjonalny płyn do zmywarek gastronomicznych pozwoli na wyczyszczenie sztućców, patelni, garnków oraz innych przyborów kuchennych. Dodatkowo zabezpieczy naczynia przed ścieraniem i matowieniem, a samą zmywarkę ochroni przed odkładaniem się kamienia i osadów wapiennych.

Nasze płyny do zmywarek gastronomicznych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne płyny do maszynowego płukania i nabłyszczania naczyń. Mogą być one stosowane w każdego rodzaju zmywarkach gastronomicznych. Dostępne u nas produkty są kompatybilne ze wszystkimi typami dozowników.

Płyny do zmywarek gastronomicznych oferowane przez nasz sklep dostępne są w trzech typach opakowań o zróżnicowanej wadze: 5 kg,10 kg, 20 kg. Można u nas nabyć dwa podstawowe produkty niezbędne do maszynowego zmywania:

Co wyróżnia nasze płyny spośród innych?

Oferowane przez nasz sklep płyny do zmywarek gastronomicznych wyróżnia skuteczne i szybkie działanie. Prawidłowo dozowane preparaty nie tylko zapobiegają powstawaniu smug, zacieków, ale także nadają naczyniom wysoki połysk. Talerze i sztućce po wyjęciu ze zmywarki mogą zostać natychmiast użyte, nie muszą być polerowane. Dodatkowo płyny Diamond Shine i Diamond Special ograniczają do minimum czas suszenia - jest on krótszy niż 1 minuta.

Nasze produkty są wyjątkowo łatwe w użyciu. Posiadają ściśle określone normy dozowania, uwzględniające m.in. twardość wody. Płyny nie są środkami żrącymi, posiadają wszystkie niezbędne atesty, jednak przy ich stosowaniu wymagane jest zachowywanie środków bezpieczeństwa w postaci rękawic i okularów ochronnych.

Preparaty, które warto dokupić

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg profesjonalnych środków chemicznych przeznaczonych do stosowania w gastronomii. Dostarczymy płyny nie tylko do maszynowego, ale także ręcznego mycia naczyń. Posiadamy w ofercie preparaty czyszczące powierzchnie urządzeń gastronomicznych. W szczególności zachęcamy do zapoznania się z produktami odtłuszczającymi oraz usuwającymi trudne zabrudzenia. Pomożemy Państwu utrzymać urządzenia w dobrym stanie - sugerujemy w tym celu wykorzystanie preparatów do odkamieniania i udrażniania rur.

Chcemy dostarczać naszym Klientom wszystko, czego potrzebują, dlatego posiadamy bogaty asortyment w zakresie artykułów do sprzątania. Z nami zadbasz również o bezpieczeństwo swoje i pracowników - zaopatrzymy Cię w wykonane z różnego typu materiałów rękawice ochronne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Preparaty płucząco-nabłyszczające do zmywarek

Płyn nabłyszczający do zmywarek Diamond Shine 10kg Płyn nabłyszczający do zmywarek Diamond Shine 10kg
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

165,00 zł

Cena netto: 134,15 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn nabłyszczający do zmywarek Diamond Shine 20kg Płyn nabłyszczający do zmywarek Diamond Shine 20kg
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

298,00 zł

Cena netto: 242,28 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn nabłyszczający do zmywarek Diamond Shine 5kg Płyn nabłyszczający do zmywarek Diamond Shine 5kg
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

92,00 zł

Cena netto: 74,80 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn zalecany przy twardej wodzie Diamond Special 10kg Płyn zalecany przy twardej wodzie Diamond Special 10kg
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

177,00 zł

Cena netto: 143,90 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn zalecany przy twardej wodzie Diamond Special 20kg Płyn zalecany przy twardej wodzie Diamond Special 20kg
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

325,00 zł

Cena netto: 264,23 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn zalecany przy twardej wodzie Diamond Special 5 kg Płyn zalecany przy twardej wodzie Diamond Special 5 kg
Producent: Eco Shine
Cena brutto:

99,00 zł

Cena netto: 80,49 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium