Opcje przeglądania

Półmiski z pulpy trzciny cukrowej

Wśród bogatej oferty opakowań ekologicznych do gastronomii znaleźć można półmiski z pulpy trzciny cukrowej. Stanowią one doskonałe uzupełnienie talerzy i tacek papierowych. Ich niewątpliwą zaletą jest proekologiczność - opakowania z pulpy trzciny cukrowej wytwarzane są w 100% z surowców odnawialnych.

Półmiski z pulpy - nasza oferta

W asortymencie sklepu posiadamy półmiski cateringowe z pulpy o różnych kształtach i wymiarach - okrągłe, owalne, kwadratowe, trzykomorowe. Talerze są sztywne, odporne na wilgoć, temperaturę, nie przejmują tłuszczu oraz są neutralne smakowo. Można je podgrzewać w mikrofali do 100 st. Celsjusza. Wszystkie nasze naczynia jednorazowe posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Półmiski z pulpy trzciny cukrowej - gdzie znajdą zastosowanie?

Talerze cateringowe z pulpy są idealnym rozwiązaniem do cateringu, restauracji, bistro, food trucka. Sprawdzą się również na imprezach plenerowych, piknikach, grillach. Można na nich serwować zarówno dania gorące, jak i zimne. Są sztywne i wygodne w użyciu. Dzięki wysokiej estetyce wykonania z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne talerze ceramiczne.

Dlaczego warto wybrać ekologiczne półmiski cateringowe z pulpy?

Półmiski z pulpy to doskonała alternatywa dla opakowań plastikowych. Są one wyprodukowane na bazie bagassy, czyli wysuszonych włókien trzciny cukrowej. Po rozdrobnieniu na włókna surowiec ten przechodzi w postać pulpy, która stanowi doskonały materiał do produkcji takich wyrobów jak: tacki, talerze czy miski. Dzięki zastosowaniu odnawialnych materiałów do produkcji talerze cateringowe z pulpy są całkowicie ekologiczne, biodegradowalne i kompostowalne - w trakcie kompostowania produkty rozpadają się na CO2, wodę, związki nieorganiczne i biomasę, które nie pozostawiają widocznych zanieczyszczeń lub toksycznych pozostałości.

Wybierając półmiski z pulpy, możesz pozytywnie wpłynąć na swój wizerunek jako przedsiębiorcy, który dba o środowisko naturalne. Za ich wyborem przemawia również fakt, że są to produkty wytrzymałe, stabilne i bezpieczne w transporcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem blogowym: Ekologiczne rozwiązania - naczynia z pulpy trzciny cukrowej jako alternatywa dla plastiku

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl