Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pojemniki i opakowania styropianowe na zupę

Pojemniki styropianowe na zupę zachowują właściwą temperaturę posiłku. Oznacza to, że danie na długi czas pozostaje ciepłe. Styropian - dzięki swoim właściwościom izolacyjnym - zapewnia również bezpieczeństwo. Opakowanie nie nagrzewa się, dzięki czemu nawet bardzo ciepłe danie nie jest w stanie poparzyć naszych dłoni.

Jednorazowe pojemniki styropianowe na zupę - dostępne warianty

Pojemniki styropianowe na zupę dostępne są w dwóch pojemnościach - 340 ml i 460 ml. Występują w kolorze białym. Dedykowane są do nich również specjalne wieczka plastikowe do zupy, które zabezpieczają produkt przed rozlaniem, a także zwiększają właściwości izolacyjne. Pojemnik doskonale izoluje ciepło, zachowuje temperaturę dania i nie wpływa na jego smak. Materiał użyty do produkcji pojemników jest nietoksyczny, odporny na zużycie, trwały, nie rozpada się pod wpływem wody. Posiada atest bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Opakowania styropianowe na zupę - przeznaczenie

Dzięki wyjątkowym właściwościom termoizolacyjnym pojemniki styropianowe na zupę doskonale sprawdzają się jako opakowania dla gastronomii na wynos, do cateringu, restauracji, barów, fast foodów itp. Odpowiednie są na wszelkiego rodzaju zupy i dania gotowe, desery czy lody. Najczęściej wykorzystywane do dań na wynos.

Dlaczego warto wybrać pojemniki styropianowe do zup na wynos?

Pojemniki styropianowe w branży gastronomicznej od dawna zajmują ważne miejsce. Styropian ze względu na właściwości termoizolacyjne doskonale pochłania wilgoć, utrzymuje temperaturę dań, dlatego sprawdza się do przechowywania i transportu artykułów spożywczych. Pojemniki ze styropianu są lekkie, poręczne, trwałe, odorne na uszkodzenia mechaniczne, nadają się w 100% do recyklingu.

Jakie inne pojemniki na zupę można zakupić w naszym sklepie?

Oprócz pojemników styropianowych na zupę posiadamy także pojemniki jednorazowe na zupę w wariancie ekologicznym z papieru oraz pojemniki polipropylenowe. Każdy więc może wybrać optymalny produkt do swoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem blogowym: Jak segregować opakowania do cateringu?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium