Darmowa dostawa krajowa - od 300 zł | Na terenie Krakowa - od 160 zł

Pojemniki sałatkowe ze zintegrowanym wieczkiem na zawiasie

Jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny, to z pewnością docenisz pojemniki sałatkowe z wieczkiem. Znakomicie sprawdzą się do wydawania sałatek, makaronów i innych potraw. Nasze pojemniki na sałatki ze zintegrowanymi wieczkami dostępne są w różnych pojemnościach, pakowane po 50 sztuk.

Gdzie znajdą zastosowanie pojemniki na sałatki ze zintegrowanymi wieczkami?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju jednorazowych pojemników na sałatki, w tym opakowań sałatkowych z wieczkiem do zastosowania zarówno w branży gastronomicznej, restauracjach, cateringu, jak i w gospodarstwie domowym. Pojemniki sałatkowe z przykrywką dostępne są w kilku pojemnościach:

 

  • 375 ml;
  • 500 ml;
  • 750 ml;
  • 1000 ml.

 

Dzięki naszej bogatej ofercie pucharków z pokrywką na zawiasie firmy i lokale gastronomiczne z pewnością będą w stanie znaleźć produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb. W asortymencie posiadamy także pucharki PR na sałatki z osobnym wieczkiem.

Pojemniki, pucharki, opakowania do sałatek z wieczkiem na zawiasie - przeznaczenie

Pucharki z łączonym wieczkiem doskonale nadają się do pakowania sałatek, surówek, makaronów. Sprawdzą się również jako opakowania spożywcze na takie produkty jak owoce czy warzywa. Pojemniki jednorazowe na sałatki z przykrywką to znakomite opakowanie wynosowe. Zintegrowana z opakowaniem przykrywka zabezpiecza żywność przed wyciekaniem.

Z czego wykonane są nasze pojemniki sałatkowe z wieczkiem?

Pojemniki sałatkowe z zamknięciem wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiadającego atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. Materiał ten jest odporny na zagniecenia, odkształcenia, pęknięcia. Umieszczona w pucharkach żywność nie traci świeżości, a zawartość nie wylewa się. Opakowania sałatkowe z przykrywką są transparentne, dzięki czemu zawsze widać, co jest w środku. Efektownie podkreślają one apetyczny wygląd znajdujących się potraw. Są poręczne i praktyczne, zapewniają pokarmom bezpieczny transport i doskonałą ochronę.

Jakie inne pojemniki, prócz pucharków z łączonym wieczkiem, można zakupić w naszym sklepie?

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości pojemników gastronomicznych i nie tylko. W asortymencie znaleźć można m.in. pojemniki na zupę (styropianowe, papierowe, polipropylenowe), różnego typu pojemniki i kubki na napoje, pojemniki styropianowe na wynos (menuboxy) czy pojemniki na sosy i dipy. Są to produkty, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego lokalu gastronomicznego czy firmy cateringowej.

Pucharek z łączonym wieczkiem MX

45437PAP Pojemniki sałatkowe & pokrywki. R-PET, okrągłe, 600 ml A`25 45437PAP Pojemniki sałatkowe & pokrywki. R-PET, okrągłe, 600 ml A`25
Producent: PAPSTAR
Cena brutto: 10,90 zł (netto: 8,86 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 1000 ml 50 szt Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 1000 ml 50 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 54,05 zł (netto: 43,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 375ml 50 szt Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 375ml 50 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 26,10 zł (netto: 21,22 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 500ml 50 szt Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 500ml 50 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 32,00 zł (netto: 26,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 750ml 50 szt Pojemnik na sałatkę z przykrywką MX 750ml 50 szt
Producent: Inline
Cena brutto: 47,20 zł (netto: 38,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemniki sałatkowe z pokrywką, PET, prostokątne, 500 ml 50 SZT 45147 Pojemniki sałatkowe z pokrywką, PET, prostokątne, 500 ml 50 SZT 45147
Producent: PAPSTAR
Cena brutto: 15,32 zł (netto: 12,46 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl