Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

O nas

Doświadczenie na rynku

Nasza firma powstała w 1991 roku w Krakowie. Jesteśmy firmą rodzinną produkcyjno-handlową w pełni z polskim kapitałem. Przez 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów i kontrahentów. Zajmujemy się produkcja pudełek z tektury falistej oraz litej, a także dystrybucją opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej i profesjonalnej, a także produktów higienicznych.

Podczas długiej działalności na rynku lokalnym i ogólnopolskim zostaliśmy kluczowym producentem pudełek do pizzy oraz dystrybutorem opakowań jednorazowych światowych marek m.in. Werner Kenkel, Inline, Duni. Poprzez nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie niesie rynek, a nasz klient może oczekiwać produktu na najwyższym poziomie.

Dlaczego AleOpakowania?

Doświadczenie logistyczne jakie zdobyliśmy przez lata działalności pozwala na realizacje zamówień w ciągu 24 godzin, zarówno poprzez transport własny, a także przy współpracy z czołowymi firmami kurierskimi. Główną dewizą firmy jest dobro klienta: ciągłość dostaw (dostawy 6 dni w tygodniu) terminowość, praca w systemie dwu-zmianowym to nasz największy atut .

Serdecznie zapraszamy do współpracy na pewno nie zawiedziecie się Państwo korzystając z naszej oferty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stawiamy na jakość nie na ilość, co przy dużej konkurencyjności na rynku stawia nas w czołówce firm w Małopolsce.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium