Darmowa dostawa krajowa - od 300 zł | Na terenie Krakowa - od 160 zł

Menuboxy - pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej

Menuboxy, pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej świetnie sprawdzą się jako ekologiczna alternatywa dla pojemników obiadowych styropianowych i plastikowych. Trzcina cukrowa to materiał kompostowalny i ekologiczny, wspaniały przyjaciel środowiska naturalnego, a przy tym charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na wilgoć.

Jakie pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej posiadamy w ofercie?

W ofercie sklepu Ale Opakowania posiadamy różnorodne pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej dostępne w kompletach po 125, 200 i 250 sztuk. Mamy m.in. pojemniki obiadowe z pulpy trzciny cukrowej niedzielne, dwu- i trójdzielne. Podział na komory sprawia, że poszczególne produkty nie mieszają się ze sobą, dzięki czemu zachowują swój pierwotny smak i zapach.

Menuboxy z trzciny cukrowej - przeznaczenie

Pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej jednodzielne, dwu- oraz trójdzielne wykorzystywane mogą być w punktach sprzedających posiłki na wynos, w cateringu, małej gastronomii, a także podczas różnego typu imprez plenerowych i masowych. Znajdują zastosowanie głównie do pakowania obiadów. Przykładowo w pojemniki obiadowe trójdzielne można zapakować cały obiad, np. mięso+ziemniaki+surówka. Pudełka niedzielone z trzciny cukrowej sprawdzą się natomiast do pakowania, chociażby pierogów, kopytek, makaronu, bigosu itp.

Z czego wyprodukowane są kompostowalne menu boxy?

Biodegradowalne menu boxy wyprodukowane są w całości z trzciny cukrowej, a konkretnie z włókien, które pozostały po ekstrakcji cukru z trzciny cukrowej. Nazywa się to bagassa. Pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej (bagassy) są w pełni kompostowalne w przemysłowych kompostownikach. W procesie kompostowania bagassa zmienia się w glebę w ciągu zaledwie kilku tygodni. Po zużyciu naczynia z trzciny cukrowej najlepiej po prostu wyrzucić do brązowych kontenerów na bio śmieci.

Jakie zalety posiadają ekologiczne menuboxy z trzciny cukrowej?

Boxy z włókien trzciny cukrowej są bardzo chętnie wykorzystywane w gastronomii ze względu na wiele zalet. Pudełka obiadowe z trzciny cukrowej są trwałe, odporne na wilgoć oraz tłuszcz, a także lekkie, pojemne, a jednocześnie bardzo poręczne, dzięki czemu świetnie nadają się do transportu. Są estetyczne i zajmują mało miejsca przy składaniu - można je układać jeden na drugim. Nadają się do piekarnika i kuchenki mikrofalowej. Bez obaw możemy je przechowywać w lodówce lub zamrażarce przez niedługi czas. Przeznaczone są do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a co ważne - nie zmieniają smaku potraw. Dzięki właściwościom izolującym jedzenie przechowywane w biodegradowalnych menu boxach na długo utrzymuje temperaturę. Nasze obiadowe menu boxy z trzciny cukrowej wyróżnia także doskonały stosunek ceny do jakości.

Obiadowe menu box z trzciny cukrowej - z czym łączyć?

Oferujemy szeroki wybór opakowań ekologicznych i biodegradowalnych wykonanych z trzciny cukrowej. U nas zakupisz miski z włókna bagassa, biodegradowalne opakowania na zupy, ekologiczne talerze i półmiski z pulpy trzciny cukrowej oraz wiele różnych pojemników i pudełek z bagassy w różnych wymiarach i pojemnościach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami blogowymi: Ekologiczne rozwiązania - naczynia z pulpy trzciny cukrowej jako alternatywa dla plastiku, Jak segregować opakowania do cateringu?

Pojemniki obiadowe z pulpy trzciny cukrowej

BOX Obiadowy dwudzielny z trzciny cukrowej 8` 50 szt (MenuBox) BOX Obiadowy dwudzielny z trzciny cukrowej 8` 50 szt (MenuBox)
Producent: Love Nature
Cena brutto: 49,80 zł (netto: 40,49 zł )
szt.
zobacz więcej
BOX Obiadowy niedzielony z trzciny cukrowej 8' 50 szt(Menubox) BOX Obiadowy niedzielony z trzciny cukrowej 8' 50 szt(Menubox)
Producent: Love Nature
Cena brutto: 49,80 zł (netto: 40,49 zł )
szt.
zobacz więcej
BOX Obiadowy trójdzielny z trzciny cukrowej 8` 50 szt(Menubox) BOX Obiadowy trójdzielny z trzciny cukrowej 8` 50 szt(Menubox)
Producent: Love Nature
Cena brutto: 49,80 zł (netto: 40,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny lunchbox dwukomorowy z pulpy trzcinowej 50 szt 1010001178 Ekologiczny lunchbox dwukomorowy z pulpy trzcinowej 50 szt 1010001178
Producent: Abena
Cena brutto: 48,90 zł (netto: 39,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny lunchbox na burgera PODWÓJNY z pulpy trzcinowej 50 szt NOV Ekologiczny lunchbox na burgera PODWÓJNY z pulpy trzcinowej 50 szt NOV
Producent: Love Nature
Cena brutto: 22,50 zł (netto: 18,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny lunchbox na burgera z pulpy trzcinowej 6' 50 szt Ekologiczny lunchbox na burgera z pulpy trzcinowej 6' 50 szt
Producent: Love Nature
Cena brutto: 26,38 zł (netto: 21,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny lunchbox na burgera z pulpy trzcinowej 6' 50 szt CLARINA Ekologiczny lunchbox na burgera z pulpy trzcinowej 6' 50 szt CLARINA
Producent: Clarina
Cena brutto: 27,66 zł (netto: 22,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny lunchbox trzykomorowy z pulpy trzcinowej 50 szt 1010001179 Ekologiczny lunchbox trzykomorowy z pulpy trzcinowej 50 szt 1010001179
Producent: Abena
Cena brutto: 48,90 zł (netto: 39,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny półobiad DWUKOMOMOROWY z pulpy trzcinowej 50 szt Ekologiczny półobiad DWUKOMOMOROWY z pulpy trzcinowej 50 szt
Producent: Abena
Cena brutto: 41,75 zł (netto: 33,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Menubox niedzielony  z pulpy półobiad (23 x 15 cm) A`50 Menubox niedzielony z pulpy półobiad (23 x 15 cm) A`50
Producent: Clarina
Cena brutto: 41,60 zł (netto: 33,82 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium