Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Pojemniki na jogurt

Butelka PET na świeży sok smoothie 400 ml 1 szt (NAKRĘTKA OSOBNO) Butelka PET na świeży sok smoothie 400 ml 1 szt (NAKRĘTKA OSOBNO)
Cena brutto:

0,75 zł

Cena netto: 0,61 zł

szt.
zobacz więcej
Butelka PET na świeży sok smoothie 475 ml 1 szt (NAKRĘTKA OSOBNO) Butelka PET na świeży sok smoothie 475 ml 1 szt (NAKRĘTKA OSOBNO)
Cena brutto:

0,78 zł

Cena netto: 0,63 zł

szt.
zobacz więcej
Nakrętka do butelek PET na świeże soki 1 szt czarna 38 mm Nakrętka do butelek PET na świeże soki 1 szt czarna 38 mm
Cena brutto:

0,09 zł

Cena netto: 0,07 zł

szt.
zobacz więcej

Kubki plastikowe z plombą, pokrywką na zawiasie

Proponujemy wygodne kubki plastikowe z plombą doskonałe do jogurtów, owoców, soków. Wyposażone zostały w specjalne zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo przewożonym produktom spożywczym. W pełni kompatybilne wieczko z mocowaniem - plombą daje nam pewność, że płynna żywność nie wyleje się w trakcie transportu do klienta. Kubek Pet z wieczkiem sprawdzi się przede wszystkim w gastronomii z dowozem oraz usługach cateringowych.

Kubek plastikowy z pokrywką na zawiasie - nasza oferta

Internetowy sklep z opakowaniami do cateringu Ale Opakowania oferuje szeroką gamę produktów naczyń i pojemników do transportu żywności. Wśród nich znajdziemy między innymi plastikowe kubki z plombą, czyli połączonym wieczkiem zapewniającym szczelne zamykanie. Tego typu rozwiązanie jest nowością na rynku. Zapewnia nie tylko bezpieczeństwo w transporcie, ale również daje klientowi gwarancję zastosowania najwyższych standardów higieny. Do rąk odbiorcy trafia produkt szczelnie zamknięty, który nie mógł mieć kontaktu z nikim innym niż kucharz i osoba pakująca/transportująca żywność.

Wśród opakowań dla gastronomii na wynos oferujemy kubki pet z wieczkiem w kilku pojemnościach. Do wyboru są dwie wielkości:

  • 250 ml
  • 450 ml

w opakowaniach zbiorczych (odpowiednio po 360 i 340 sztuk).

Plastikowe kubki z plombą do jogurtów, owoców, smoothie - przeznaczenie

Plastikowe kubki pet z wieczkiem przeznaczone są przede wszystkim do płynnej i półpłynnej żywności. Możemy z nich korzystać do pakowania i przewożenia takich produktów jak:

  • jogurty,
  • soki,
  • owoce w kawałkach,
  • smoothie,
  • shake,
  • chłodniki,
  • desery, puddingi etc.

System Safe&Fresh, w jakim zostały wykonane plastikowe kubki z plombą, gwarantują zachowanie świeżości przewożonej żywności. Mogą być stosowane we wszelkich biznesach gastronomicznych, w których produkt jest dostarczany do klienta. Przykładem mogą być cateringi, w tym popularne diety pudełkowe.

Kubki pet z wieczkiem - dlaczego warto je wybrać?

Kubki pet z płaskim wieczkiem posiadają unikalny system zintegrowanego z pojemnikiem zamykania. Dzięki tzw. plombie, czyli zamocowaniu wieczka, nawet płynna żywność nie wyleje się w czasie transportu. Oprócz praktyczności, kubki plastikowe z plombą do jogurtu czy owoców zapewniają odpowiednie warunki higieniczne przewozu. Ważną cechą jest przezroczystość opakowania plastikowego, dzięki której klient od razu będzie wiedział, co on zawiera. Nie ma więc konieczności otwierania i każdorazowego sprawdzania, który pojemnik kryje jaki posiłek (np. w przypadku cateringu dietetycznego).

Plastikowe kubki z plombą - produkty uzupełniające

Kubki pet z wieczkiem są kompatybilne z innymi produktami niezbędnymi w działaniu gastronomii i cateringów. Możemy do nich dobrać jednorazowe butelki na soki, praktyczne jednorazowe sztućce czy pojemniki do zgrzewania. Punkty gastronomiczne oferujące żywność z dowozem chętnie korzystają również z pojemników na sosy i dipyopakowań na sałatki czy papierowych toreb, w które można zapakować przewożone posiłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium