Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Filtry
Producent

Folia spożywcza

Folia spożywcza cateringowa PE szerokość  30 cm x 200 mb Folia spożywcza cateringowa PE szerokość 30 cm x 200 mb
Producent: Marion
Cena brutto:

10,90 zł

Cena netto: 8,86 zł

szt.
zobacz więcej
Folia spożywcza cateringowa PE szerokość 45 cm x 200 mb Folia spożywcza cateringowa PE szerokość 45 cm x 200 mb
Producent: Marion
Cena brutto:

13,50 zł

Cena netto: 10,98 zł

szt.
zobacz więcej

Folia spożywcza stretch do żywności

Folia spożywcza stretch stanowi alternatywę dla folii aluminiowej. Jest całkowicie przezroczysta i cechuje się wysoką rozciągliwością. Zabezpiecza produkty przed wysychaniem, przenikaniem smaków i zapachów.

Folia spożywcza stretch dla cateringu - nasza oferta

W sprzedaży posiadamy folię stretch do pakowania żywności w dwóch szerokościach: 30 cm i 45 cm. Jest to produkt niezwykle wydajny - jedna rolka to aż około 250 metrów. Wysoki poziom przejrzystości folii cateringowej stretch ułatwia rozpoznanie zapakowanych w nią produktów.

Folia spożywcza PE dla gastronomii - zastosowanie

Folia spożywcza PE znajduje szerokie zastosowanie w punktach gastronomicznych, restauracjach, punktach fast-food, sklepach, hurtowniach, a także w gospodarstwach domowych. Doskonale nadaje się do przechowywania żywności. Wykorzystywana może być do pakowania warzyw, owoców, mięsa, wędlin, wyrobów cukierniczych.

Jakie właściwości posiada folia stretch do żywności?

Przezroczysta folia spożywcza ceniona jest w gastronomii i gospodarstwach domowych przede wszystkim ze względu na takie właściwości, jak rozciągliwość i doskonałe przystosowanie się do kształtu danego produktu. Folia gastronomiczna stretch to łatwy sposób na dokładne zabezpieczenie towarów. Pozwala na wydłużenie okresu przydatności do spożycia pakowanych w nią produktów, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie żywności w lodówce. Może również być wykorzystywana do zamrażania jedzenia. Folia stretch do żywności wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest gruba i wytrzymała. Posiada atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. Nie zawiera substancji szkodliwych, które mogłyby przedostać się do organizmu po kontakcie z jedzeniem.

Co jeszcze, oprócz folii stretch do pakowania żywności, posiadamy w ofercie?

Oprócz folii gastronomicznych proponujemy całą gamę opakowań jednorazowych do gastronomii, takich jak pudełka i kartony na pizzęforemki i tacki aluminiowepapiery do pakowania i pieczeniapojemniki styropianowe na żywność i wiele innych produktów przydatnych w lokalach i punktach gastronomicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium