Opcje przeglądania

Folie do pakowania żywności, gastronomiczne

Folie żywnościowe przeznaczone są do przechowywania i pakowania żywności. Są niezastąpione w gospodarstwach domowych, cateringu i gastronomii - produkty w nie zapakowane dłużej zachowują świeżość, smak i aromat.

Folie do pakowania żywności - nasza oferta

W ofercie posiadamy folie aluminiowe i folie stretch do żywności. Folia aluminiowa doskonale nadaje się do grillowania i pieczenia. Przede wszystkim dlatego, że grillowane na niej potrawy nie przypalają się i nie tracą swoich wartości odżywczych. Folia aluminiowa posiada dwie strony - matową, która pochłania (przepuszcza) ciepło oraz błyszczącą izolującą ciepło, dzięki czemu jest to produkt o wielu zastosowaniach.

 

Folia stretch do żywności stanowi alternatywę dla wariantu aluminiowego. Wykorzystywana jest do krótkotrwałego pakowania produktów spożywczych, takich jak kanapki, owoce, warzywa, sałatki, ciasta. Stosowana zarówno w cateringu, jak i gospodarstwach domowych.

Folie gastronomiczne do cateringu - przeznaczenie

Folie gastronomiczne posiadają szerokie zastosowanie gastronomiczne. Doskonale nadają się do przechowywania produktów spożywczych w dowolnych warunkach. Wykorzystywane są do ochrony serów, mięsa, ryb, ciasta, warzyw i owoców. Folia do pakowania żywności znakomicie chroni przed wysychaniem i przenikaniem zapachów, utratą aromatów i zanieczyszczeniem. Ławo się rozwija i rozciąga. Sprawdzi się w punktach gastronomicznych, restauracjach, hotelach, barach szybkiej obsługi (np. do pakowania fast-foodów).

Co jeszcze posiadamy w ofercie oprócz folii do pakowania żywności?

Oferujemy szeroką gamę opakowań dla gastronomii. W swojej ofercie posiadamy m.in. torebki papierowe, reklamówki i woreczki spożywcze, papiery do pakowania i pieczenia, opakowania papierowe na fast food, sztućce jednorazowe i wiele innych produktów, które są niezastąpione w każdej piekarni i cukierni, gastronomii, cateringu, hotelu, restauracji, pizzerii. Nasze produkty wyróżnia doskonała jakość oraz atrakcyjna cena. Ciągle poszerzamy asortyment tak, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Folia aluminiowa cateringowa  szer:  30 cm 1 kg brutto Folia aluminiowa cateringowa szer: 30 cm 1 kg brutto
Producent: Aku
Cena brutto: 23,20 zł (netto: 18,86 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia aluminiowa cateringowa szer: 44 cm 1,4 kg brutto GRUBA Folia aluminiowa cateringowa szer: 44 cm 1,4 kg brutto GRUBA
Producent: Aku
Cena brutto: 39,15 zł (netto: 31,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia aluminiowa tłoczona 29 cm 0,9/13 mikro Folia aluminiowa tłoczona 29 cm 0,9/13 mikro
Producent: Clarina
Cena brutto: 20,50 zł (netto: 16,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia spożywcza cateringowa PE szer: 30 cm x 200 mb Folia spożywcza cateringowa PE szer: 30 cm x 200 mb
Producent: Aku
Cena brutto: 8,72 zł (netto: 7,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia spożywcza cateringowa PE szer: 45 cm x 200 mb Folia spożywcza cateringowa PE szer: 45 cm x 200 mb
Producent: Marion
Cena brutto: 12,87 zł (netto: 10,46 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl