Darmowa dostawa krajowa - od 300 zł | Na terenie Krakowa - od 160 zł

Czyściwo gastronomiczne - papierowe, celulozowe, przemysłowe

Dostępne w naszej ofercie czyściwa gastronomiczne produkowane są z jednej albo dwóch warstw miękkiego, trwałego i bezpyłowego papieru (celulozowego lub makulaturowego). Mocna i wielowarstwowa struktura sprawia, że wykazują one wysoką odporność na rozwarstwianie, przerywanie oraz przemakanie. Czyściwa papierowe to produkty wielozadaniowe do użytku w gospodarstwach domowych oraz zakładach przemysłowych i usługowych.

Do czego służy czyściwo gastronomiczne?

Czyściwo gastronomiczne, obok ręczników papierowych, to jedno z niezbędnych akcesoriów przeznaczonych do utrzymywania czystości. Jest ono szczególnie pomocne przy oczyszczaniu powierzchni niechłonnych. Czyściwo doskonale radzi sobie z zabrudzeniami różnego pochodzenia. Materiał, który cechuje się wysoką chłonnością, sprawia, że produkt doskonale wchłania wodę, ropę, olej i inne substancje. Dobrze radzi sobie również z tymi ciężko schodzącymi zabrudzeniami.

Czyściwo papierowe - w jakich branżach znajdzie zastosowanie?

Dostępne w naszej ofercie czyściwa to produkty wielozadaniowe, które znajdą szerokie zastosowanie w różnych branżach. Dawniej na porządku dziennym było używanie ściereczek do czyszczenia. Co prawda można było je ponownie wykorzystać, ale wiązało się to z praniem po każdym sprzątaniu. Po częstym praniu materiał nie posiadał już takich właściwości jak na początku. Na szczęście obecnie możemy zakupić produkty jednorazowego użytku, które są zdecydowanie bardziej higieniczne i wygodniejsze w użyciu. W zależności od potrzeb czyściwo papierowe można stosować w przemyśle. Używa się je również w branży spożywczej, hotelowo-gastronomicznej, domach prywatnych, gdzie pomaga utrzymać higienę zarówno w kuchni, jak i w miejscach przebywania gości. Stosowanie wysokiej jakości czyściw celulozowych zapewnia higienie i podwyższa standardy pracy.

Czyściwo celulozowe niezastąpione w każdym lokalu gastronomicznym

W kuchni, jak w żadnym innym pomieszczeniu, szczególnie często rozlewane są płyny, oleje, tłuszcze czy zalegają resztki jedzenia. Uniwersalne czyściwa papierowe z naszej oferty są idealne do wchłaniania płynów z blatów kuchennych, stolików czy osuszania rąk. Można je również stosować do polerowania kieliszków, szklanek, sztućców i pozostałych elementów wystroju restauracji bez obaw, że zostaną one zarysowane. Czyściwo papierowe w odróżnieniu od ręcznika papierowego jest bardziej wytrzymałe i elastyczne, dzięki temu produkt staje się wyjątkowo uniwersalny w zastosowaniu. W trosce o bezpieczeństwo i jakość środowiska naturalnego wszystkie dostępne w naszej ofercie czyściwa przemysłowe posiadają certyfikaty zezwalające na ich kontakt z żywnością.

Czyściwo przemysłowe - co warto jeszcze do nich dokupić?

U nas znajdziesz bogatą ofertę środków czystości i chemii gospodarczej dla gastronomii, a wśród nich, m.in. zapachy i odświeżacze powietrza, chemię profesjonalną, rękawice ochronne i pozostałe artykuły do sprzątania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czyściwa gastronomiczne

Czyściwo białe celuloza dwuwarstwowa 200  m 1 rolka VELVET CARE Czyściwo białe celuloza dwuwarstwowa 200 m 1 rolka VELVET CARE
Producent: Velvet
Cena brutto: 39,90 zł (netto: 32,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Czyściwo białe przemysłowe celuloza dwuwarstwowa 200  m 1 rolka Czyściwo białe przemysłowe celuloza dwuwarstwowa 200 m 1 rolka
Producent: Almusso
Cena brutto: 29,10 zł (netto: 23,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Czyściwo zielone duża rola MAXI 2 x 200 metrów Czyściwo zielone duża rola MAXI 2 x 200 metrów
Cena brutto: 37,50 zł (netto: 30,49 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium