Darmowa dostawa krajowa - od 400 zł | Na terenie Krakowa - od 200 zł

Zobacz, jakie naczynia jednorazowe wykorzystać na urodziny dziecka, by oszczędzić sobie sprzątania. Przegląd najtrafniejszych propozycji

Zobacz, jakie naczynia jednorazowe wykorzystać na urodziny dziecka, by oszczędzić sobie sprzątania. Przegląd najtrafniejszych propozycji

Urodziny dziecka to ważne święto. Niezależnie, czy organizujemy je w ogrodzie, czy w domu warto postawić na naczynia jednorazowe, dzięki którym unikniemy ryzyka, że coś się stłucze oraz oszczędzimy sobie uciążliwego mycia naczyń. Podpowiadamy, jakie naczynia jednorazowe wybrać na imprezę urodzinową dziecka, aby sprzątanie było łatwe i szybkie.Przegląd naczyń jednorazowych na imprezę urodzinową

 Spis treści:

Dlaczego warto postawić na naczynia jednorazowe podczas imprezy urodzinowej dziecka?

Naczynia jednorazowe na urodziny dziecka - przegląd propozycji

Jednorazowe talerze na urodziny dziecka

Jednorazowe kubki na przyjęcie urodzinowe

Jednorazowe słomki do napojów na imprezę urodzinową

Jednorazowe sztućce dla dzieci

Na co zwrócić uwagę przy wyborze naczyń jednorazowych na imprezę urodzinową naszego dziecka?

Dlaczego warto postawić na naczynia jednorazowe podczas imprezy urodzinowej dziecka?

Opakowania i naczynia jednorazowe na wynos to świetna alternatywa dla tradycyjnej zastawy stołowej. Dzieci zwykle nie są tak ostrożne, jak dorośli, a szklane naczynia to zdecydowanie większe prawdopodobieństwo stłuczenia, a przede wszystkim przykry obowiązek ich mycia po zakończonym przyjęciu. Jeżeli więc nie lubisz zmywać naczyń, zdecyduj się na wybór jednorazowych talerzy, kubków, sztućców, miseczek, które po prostu później wystarczy wyrzucić do kosza. Tradycyjna zastawa jest dość nieporęczna, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku imprez plenerowych . Zdarza się, że mamy jej w domu zbyt mało. Naczynia jednorazowe są lekkie i poręczne. Łatwo je przenosić, a w razie potrzeby zaproszeni goście zawsze mogą sięgnąć po nowy, czysty talerzyk lub kubek. Warto również wspomnieć o tym, że koszt ich użycia jest znacznie mniejszy niż w przypadku tradycyjnych naczyń.

Naczynia jednorazowe na urodziny dziecka - przegląd propozycji

Jakie naczynia jednorazowe wybrać na przyjęcie urodzinowe dziecka? Oto kilka naszych propozycji:

Jednorazowe talerze na urodziny dziecka

Podstawą każdej imprezy są oczywiście jednorazowe talerze papierowe. W zależności od serwowanych potraw powinniśmy odpowiednio dobrać ich rozmiar. Do dań głównych najlepiej nadadzą się duże, okrągłe talerze papierowe, z kolei przystawki lub przekąski mogą być serwowane na jednorazowych tackach papierowych.

Jednorazowe kubki na przyjęcie urodzinowe

Żadne przyjęcie nie może obejść się bez napojów. Jednorazowe kubki i pojemniki na napoje doskonale sprawdzą się podczas imprezy urodzinowej wśród dzieci. Przeznaczone są zarówno na gorące, jak i zimne napoje. Mogą być wykonane z różnego rodzaju tworzywa - plastiku, papieru, styropianu. Chyba najbardziej popularne są kubeczki jednorazowe plastikowe, w których można serwować takie napoje, jak sok, shake, czy lemoniadę. Ciekawą alternatywę stanowią jednak kubki jednorazowe papierowe. Ich największą zaletą jest to, że wytrzymują szeroki zakres temperatur. Warto również dodać, że są to produkty ekologiczne. Kubki jednorazowe papierowe wykonane z papieru z recyklingu rozkładają się w ciągu 90 dni. Dostępne są też w różnych wariantach pojemnościowych.

Jednorazowe słomki do napojów na imprezę urodzinową

Słomki do napojów to doskonały dodatek do zimnych napojów. Picie przez słomkę jest nie tylko bardziej atrakcyjne, w szczególności dla dzieci, ale również jest to o wiele bardziej wygodne rozwiązanie. Poza tym słomki do napojów urozmaicają wygląd napojów, takich jak lemoniada czy sok. W ostatnim czasie rynek zdominowały papierowe słomki do napojów. Mimo że słomka z papieru może wydawać się dość abstrakcyjnym pojęciem, ponieważ papier ze swej natury pochłania wodę i nią nasiąka, okazuje się, że doskonale zdają egzamin, gdyż są wykonane z grubej warstwy odpowiednio zabezpieczonego papieru, który nie nasiąka wodą podczas picia. Również pod względem estetyki papierowe słomki nie pozostają w tyle za słomkami plastikowymi. Ich wybór pod kątem kolorów oraz wzorów jest bardzo duży.

Jednorazowe sztućce dla dzieci

Jeżeli impreza urodzinowa będzie obfitować w przekąski z grilla, nie może zabraknąć jednorazowych sztućców. Tradycyjne sztućce transparentne z plastiku umożliwiają wygodne spożywanie kiełbasek lub szaszłyków z grilla. Świetnie sprawdzają się podczas dziecięcych przyjęć, ponieważ są lekkie oraz bezpieczniejsze od tych tradycyjnych. Jeszcze innym rozwiązaniem są sztućce drewniane ekologiczne wykonane z biodegradowalnych materiałów. Wykazują one wysoką trwałość, odporność na przemakanie, a także pozostają bez wpływu na smak konsumowanej potrawy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze naczyń jednorazowych na imprezę urodzinową naszego dziecka?

Naczyń jednorazowych w sklepach nie brakuje. Przyglądając się poszczególnym, warto uwzględnić kilka elementów, które ułatwią dokonanie ostatecznego zakupu. Przede wszystkim trzeba zastanowić się, jakiego rodzaju dania, napoje oraz przekąski będą serwowane na urodzinach dziecka i na tej podstawie dopasować odpowiednie naczynia. Jeżeli w planach przewidziany jest transport jedzenia, dobrze jest zakupić pojemniki jednorazowe ze szczelnym zamknięciem, by zagwarantować, że zapakowane smakołyki nie ulegną zniszczeniu w trakcie transportu.

Koniecznie trzeba zwrócić również uwagę, czy naczynia jednorazowe, które wybieramy, posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. Tylko wtedy mamy gwarancję, że takie naczynia to produkty wysokiej jakości, pozbawione szkodliwych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie. Przykładem sklepu z naczyniami jednorazowymi, w którym znaleźć można produkty wyłącznie od sprawdzonych producentów, jest Ale Opakowania.

Chcesz urządzić urodziny dziecka bez konieczności uciążliwego sprzątania po imprezie? Postaw na jednorazowe naczynia urodzinowe w atrakcyjnej cenie

Zadzwoń: 577-607-500, Odwiedź stronę: Kontakt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium